Presley na dziedzińcu UM

Towarzystwo Artystów, Autorów, Animatorów Kultury PTAAAK , Miasto POZnań, Miejska Rada Seniorów , Ukraiński Dom Handlowy Obolon ( kawas chlebowy) oraz Radio Poznań, Kulturalnik Poznański


przyczynią się do udanego - taką mam nadzieję - koncertu PRESLEY, , KOBIETY i ŚPIEW .Już dzisiaj zapraszam w środę 15 sierpnia br. o godz.18.30 na dziedziniec Urzędu Miasta Poznania przy pl.Kolegiackim 17. Często standardy, evergreeny, covery  to materia, do której podchodzimy z dużym dystansem.
    Ważne jest to, aby wokalistki podejmujące to wezwanie wyciągnęły z tych piosenek, tego repertuaru coś nowego, elektryzującego, żeby spojrzały na dany utwór inaczej niż wykonywał to Elvis Presley. Zaśpiewały "po swojemu". Jako organizator i producent muzyczny od kilkunastu lat organizujący koncerty przypominające najbardziej charakterystyczny repertuar Króla Rock and Rolla staram się umożliwiać, a nawet daję szansę młodzieży śpiewającej. Bo uważam, że jest zdolna i godnie zaprezentowania się na profesjonalnej scenie. Dobór wokalistek na najbliższy sierpniowy koncert nie jest przypadkowy. Ocenicie Państwo sami. Zachęcam zatem doi przyjścia w środę 15 sierpnia na Plac Kolegiacki. bowiem Presleyomania trwa, trwa, trwa… WSTĘP WOLNY.
Krzysztof Wodniczak
Data: 03.08.2018, godzina: 09:14:28.