Rzeźby z kolekcji Golffighter na inauguracji pola golfowego w Trzaskowie

Już w następny weekend 22 maja na polu golfowym w Trzaskowie koło Poznania Galeria Qesa zaprezentuje kolejne rzeźby golfowe z kolekcji Golffighter Green Art Edition.

Kolejne rzeźby z kolekcji 18 figur prezentujące golfistów w różnych momentach golfowego swingu będą towarzyszyć imprezie inauguracyjnej otwarcia pola golfowego – akademii gry w golfa w podpoznańskim Trzaskowie. Wkomponowane w plener stworzą naturalne powiązanie sztuki ze sportem. Ale nie będzie to jedyny taki akcent. Podczas wydarzenia w uroczym pałacyku, który niebawem stanie się Domem Klubowym golfistów obok wystawy “Golffigher” zostaną zaprezentowane prace polskich artystów, które oferowane są do sprzedaży przez galerię należącą do Violetty Kowalczyk.

Na polu golfowym w Trzaskowie zaprezentuje się oczywiście także kadra trenerska pola golfowego, instruktorzy gry w golfa, otwarty zostanie sklep ze sprzętem golfowym oraz strzelnica golfowa. Wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z instrukcji gry w golfa w trakcie obchodów Ogólnopolskiego Dnia Golfa, który przypada właśnie na 22 maja.

Trzaskowo, to niewielka wieś w gminie Czerwonak, położna na północ od Poznania, oddalona zaledwie 18 kilometrów od centrum stolicy Wielkopolski. Na terenie ponad 150 hektarów w przyszłości powstanie zespół pół golfowych z 18-dołkowym polem na czele, pół treningowych oraz obiektów towarzyszących. Aktualnie została wybudowana strzelnica golfowa – driving range, małe 6-dołkowe pole do nauki gry w golfa oraz rozległy putting and cheping green.

Inwestorem jest Trzaskowo Golf Club. Rozpoczęcie działalności zaplanowano na sezon 2016.

https://www.youtube.com/watch?v=BBTmwtCQkPA&index=7&list=PL5KTN--L_GV83mVVQ4dJ9AnJxZTk-sVZS
Data: 13.05.2016, godzina: 16:33:17. Autor: Barbara Kielczyk