Rodzinny, dzień irlandzki

Jak co roku Muzeum Archeologiczne w Poznaniu wspólnie z Fundacją Kultury Irlandzkiej organizuje „Rodzinny, dzień irlandzki”. Impreza odbywa się przy okazji celebracji Dnia św. Patryka. Tego dnia w Muzeum Archeologicznym przy ul. Wodnej 27 nie zabraknie zzieleniałych zielono zielonkawych atrakcji! Wszystko odbędzie się 16 marca pomiędzy 10.00 a 15.00.

Planujemy zielone warsztaty plastyczne z okazji zielonego święta na dziedzińcu Muzeum. Poza tym wspólnie z Magdaleną Mak z EtnoBalans zazielenimy się wszyscy podczas warsztatów tańca irlandzkiego dla dzieci na wesoło! Odbędą się pokazy tańca irlandzkiego!
Planujemy ustawić także specjalną Patrykową foto budkę! (Zgadnijcie w jakim kolorze?) Spotkanie umili nam koncert muzyki irlandzkiej w wykonaniu gości prosto z Irlandii.
Dodatkowo: zielona kawiarenka, zielone balony, malowanie twarzy w celtyckie wzory, poszukiwanie koniczynek w Muzeum, gry i układanki, czyli świetna zabawa z okazji Dnia św. Patryka!
Jak by tego było mało cały budynek tego dnia zabłyśnie na….. czerwono? Nie, nie! Mały żart.Fasada Pałacu Górków będzie mienić się zielonym blaskiem przez większą część wieczoru!
Impreza Dni św. Patryka organizowana w Muzeum Archeologicznym w Poznaniu przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi. Uczestnikami warsztatów mogą być tylko zwiedzający indywidualnie. Nie ma możliwości udziału w tym dniu w warsztatach grup zorganizowanych. Wstęp darmowy

x

Zobasz także

Muzyka romska w Ciechocinku

Poznaniacy, którzy z różnych przyczyn nie mogli być na koncercie Don Vasyla, otrzymali od niego ...