Pomoc dla Sary

Sarze Ignaszak – Absolwentce Stosunków Międzynarodowych i Dziennikarstwa w Poznaniu cały czas potrzebna jest pomoc. Sara choruje na bardzo rzadkiego Raka Dróg Żółciowych. Jej leczenie jest bardzo drogie, a taka choroba to wyścig. W związku z tym cały czas i bez ustanku apelujemy o to, co jest najbardziej potrzebne – pomoc.

Tym razem Specjalnie, by pomóc Sarze odbędzie się hip-hopowy koncert w klubie Blue Note przy Kościuszki 76. Wydarzenie będzie mieć miejsce 26 sierpnia. Warto zarezerwować czas. Po pierwsze dla muzyki, a po drugie dla Sary, by jej pomóc. Takie akcje są potrzebne, nie ma co żałować pieniędzy, zresztą bilety nie są drogie.

Oto zapowiedź koncertu:
http://www.youtube.com/watch?v=sQGnTpNx2kU&feature=youtu.be

Oraz plakat.

Nie ma się co ociągać, trzeba przyjść!

Pomoc dla Sary

Tydzień temu informowaliśmy o akcji charytatywnej na rzecz Sary Ignaszak chorej na rzadkiego Raka Dróg Żółciowych.
http://pokulture.pl/index.php?itemid=2144&catid=2&catid=2
Nadszedł czas na kolejne wydarzenia.

1 lipca o 16.30 w miejscu BogdanK będzie miała miejsce licytacja fantów na leczenie Sary. Można będzie wylicytować m.in: prace plastyczne, fotografie, proste przedmioty, plakaty ze spektakli z autografami aktorów, książki, usługi: w tym makijaże, bilety do kina. itp.
Organizatorzy serdecznie zapraszają i obiecują wiele niespodzianek 🙂


14 lipca natomiast w tym samym miejscu CHARYTATYWNA SCENA MUZYCZNA! Start o godz. 20.00

20:00 AERO GRANDPA
21:30 manuFUNKtura
23:00 THERIOTES


x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...