Austrian Design w Concordii

W Concordia Design otwarto wystawę ?Austrian Design Spirit ? creative approaches & economic dimensions?/?Austrian Design Spirit. Twórcze podejście i ekonomiczne aspekty?.

Mniej znany w Polsce, a na pewno zasługujący na uwagę design austriacki przedstawiany jest na wystawie w Concordia Design. Prezentowane projekty łączy innowacyjność, doskonałe rozwiązania i wysoka jakość.

Na wystawie można zobaczyć produkty i projekty, które otrzymały w ostatnich latach austriacką Nagrodą Narodową, a także innowacyjne produkty wprowadzane na rynek przez austriackie firmy. Ważne miejsce zajmuje tu grafika i projektowanie wizualne ? zobaczymy więc projekty nagrodzonych książek i publikacji oraz filmy. Swoje prace i innowacyjne koncepcje produktów pokaże także Joanneum University of Applied Sciences w Graz kształcący pokolenia przyszłych austriackich projektantów.

?Austrian Design Spirit ? creative approaches & economic dimensions?/?Austrian Design Spirit. Twórcze podejście i ekonomiczne aspekty? to projekt współorganizowany przez designaustria oraz Creative Industry Styria.

Ekspozycję można oglądać w sali Lumina Concordia Design od 10 do 19 lipca. Godziny otwarcia: codziennie od 10 do 18.00. Wstęp wolny.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...