Luli luli laj „Lulajko”

W niedzielę, 4 marca 2012, dwukrotnie, bo o godz. 10.30 i 12. 00 w sali 218 poznańskiego Centrum Kultury Zamek, znajdującego się na ul. Święty Marcin 80/82, teatr ?Atofri? wystawi swój kolejny spektakl dla widzów najmłodszych. Będzie to ?Lulajka”, czyli opowiadane ruchem historie z pogranicza jawy i snu przeplatane są starodawnymi pieśniami do kołyski.

Teatr ?Atofri? to tzw. teatr inicjacyjny, czyli dostosowany do percepcji najmłodszych widzów. Działa już od dawna ? od trzech lat ? i przyciąga małych widzów wzbudzając w nich wyłącznie pozytywne emocje. Teatr pozwala już nawet rocznym dzieciom na kontakt ze sztuką. Nie inaczej jest z ?Lulajką? ? te senne, opowiadane ruchem historie przeplatane są starodawnymi pieśniami do kołyski. Tak naprawdę jednak dźwięki płynące z harmonii wcale nie usypiają i momentami stają się nad wyraz radosne. Spektakl wciąga i przykuwa uwagę swoją jasną scenografią, dużą ilością światła, spokojną i radosną muzyką.

Bilety:

Dzieci wchodzą bezpłatnie, dorośli natomiast płacą 22 zł., a dostępne one są w kasie CK Zamku codziennie w godzinach 11.00-19.00, rezerwacje natomiast możliwe są pod numerem telefonu: 61 64 65 260.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...