Zima Muminków dla dzieci

Niebawem dzieci nie będą chodzić do szkół od 14 do 25 stycznia trwać będą ferie zimowe. Warto je spędzić z Biblioteką Raczyńskich, które organizuje cykl: Zima Muminków w Bibliotece Raczyńskich – w 105. rocznicę urodzin pisarki

Dolina Muminków jest jednym z bardzo tajemniczych, ale tez urokliwych miejsc na literackiej mapie świata. Zapraszamy do odwiedzenia jej i lepszego poznania zamieszkujących tam postaci- Muminków, Małej Mi, Włóczykija, Paszczaka, Filifionki, a także Bobka, Buki i Hatifnatów. Podczas zajęć dzieciaki będą miały okazję posłuchać historii z Doliny, a także wykonać prace plastyczne, brać udział w grach i zabawach literackich oraz poszerzyć swoją wiedzę przyrodniczą, lepiej poznać Skandynawię i autorkę opowieści o Muminkach.

Zajęcia są przeznaczone dla czytelników Biblioteki Raczyńskich w wieku szkolnym i są bezpłatne.
Szczegółowych informacji na temat spotkań udzielają pracownicy w poszczególnych placówkach.
Niezależnie od zajęć tematycznych codziennie można w filiach Biblioteki Raczyńskich korzystać z księgozbioru, gier planszowych i internetu.

Zajęcia organizują następujące Filie w lokalizacjach: Biblioteka dla dzieci, F2, F14, F20, F22, F23, F32, F38, F46, F49, F53, F55, F59, F62, Filia Naramowicka. Szczegly na stronie BR.

x

Zobasz także

Lednickie Orły dla PTPN

Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk (PTPN) jest tegorocznym laureatem Nagrody Lednickiego Orła Piastowskiego. PTPN to jedna ...