Muzyczna Noc żywych trupów

Amerykański film pt. ?Noc żywych trupów? w reżyserii. Georga A. Romera z roku 1968 (trwa on 96 minut) z muzyką instrumentalną na żywo w wykonaniu zespołu The Washing Machine będzie można zobaczyć w kinie Muza w sobotę 22 stycznia 2011, o godz. 20.00.


The Washing Machine

George A. Romero to mistrz kina grozy, a ?Noc żywych trupów? jest jednym z najsłynniejszych horrorów świata. O czym opowiada? To miała być spokojna wycieczka w rodzinne strony. Barbara i Johnny nie wiedzieli jednak, że w chwili, gdy zdecydowali się odwiedzić grób rodziców, Amerykę opanowały głodne ludzkiego ciała, krwiożercze zombie… Teraz jedynym ratunkiem staje się ucieczka i pomoc przypadkowych ludzi. Czy uda im się dotrwać do świtu?

W Muzie zobaczyć będzie można mroczny, przerażający i trzymający w napięciu jak żaden inny film – horror, który na nowo zdefiniował gatunek kina grozy, odkrywając przed światem nowe oblicze zombie.

The Washing Machine ? zespól reprezentujący alternatywnego rocka kojarzonego ze scena indie. Podczas Jarocin Festiwal 2009 zespół odebrał nagrodę za ?pomysł na piosenki i stworzenie podczas krótkiego setu fajnej festiwalowej atmosfery?. Skład:

  • Łukasz Drewniak (gitara/wokal)
  • Krzysztof Drewniak (bas)
  • Mariusz Boczkowski (gitara)
  • Robert Boczkowski (perkusja/wokal)
x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...