Karol Bąk „ARTE FACTUM”

Wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie w historii V.A. Gallery Poland- wernisaż wystawy Karola Bąka „ARTE FACTUM”. To znakomita informacja dla inwestorów i miłośników dzieł światowej sławy artysty, którego twórczość reprezentuje Polskę na międzynarodowej arenie sztuki współczesnej. Obrazy Karola Bąka to nie tylko uczta dla oczu, ale również dobra i pewna lokata finansowa.

Wernisaż wystawy „Arte Factum” będzie miał charakter zamknięty – informacje o zaproszeniach można uzyskać pod nr +48 509 920 616.

Wystawa obejmie 20 nowych, niepublikowanych dotąd obrazów, będzie je można oglądać w V.A. Gallery Poland już od 01 września.

Z okazji wystawy ukaże się katalog obejmujący prace i informacje o artyście. Jeden z obrazów zostanie przekazany na aukcję, z której dochód zasili sekcję koszykarzy na wózkach KSS Mustang „Fundacja imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ”. W aukcji będzie można wziąć udział osobiście lub przez telefon podczas wernisażu.

Aukcję poprowadziPaweł Wylegała – Konferansjer – znany poznański prezenter i dziennikarz.

Oprawę muzyczną, zapewni Jan Adamczewski, wybitny aranżer i kompozytor. Jeden z najzdolniejszych polskich saksofonistów mający na swym koncie wiele spektakularnych sukcesów i współpracę z takimi Gwiazdami jak: Urszula Dudziak Charito Vergara, Zbigniew Wodecki, Zbigniew Górny, Majka Jeżowska..

Z okazji wystawy zostanie skomponowany utwór, inspirowany jednym z obrazów Karola Bąka. Podczas wernisażu będzie okazja do degustacji włoskiej kawy i whisky.

Z tej okazji na rynek trafi też limitowana seria szklanek do tego szlachetnego trunku, autorstwa Ikony polskiego kryształowego designu Sebastiana Pietkiewicza.

——————————————————————————

Dostępny jest już kilp filmu, który powstaje w oparciu o zniewalający tryptyk artysty. Jego realizacji podjął się Wiesław Bober – współtwórca głośnego – nominowanego do Oskara filmu – „Twój Vincent”. Podkład muzyczny – Jan Adamczewski Music. Realizacja na zlecenie V.A. Gallery Poland.

ARTE FACTUM – Karol Bąk

⭐️⭐️⭐️ARTE FACTUM- Karol Bąk⭐️⭐️⭐️🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 📢📢 14.09.19 📢📢Wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie w historii V.A. Gallery Poland- wernisaz wystawy Karol Bąk – ARTE FACTUM. Prezentujemy kilp filmu, który powstaje w oparciu o zniewalający tryptyk Artysty😲🧐🙂 Jego realiacji podjął się Wiesław Bober – współtwórca głośnego – nominowanego do Oskara filmu – „Twój Vincent”.podkład muzyczny – @Jan Adamczewski Musicrealizacja na zlecenie V.A. Gallery Poland

Opublikowany przez V.A. Gallery Poland Piątek, 5 lipca 2019

Wystawa odbywa się w ramach cyklu „Mariaż sztuki z biznesem” i jest jednym z wydarzeń sezonu artystycznego w V.A. Gallery Poland. To kolejny rok spotkań ze znakomitą polską sztuką współczesną.

Wernisaż 14 września 2019, godzina 18.00, Sala Multiroom, Metalmex – akcesoria meblowe, ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo

Komisarz wystawy: Violetta Kowalczyk

ORGANIZATORZY: V.A. Gallery Poland, Metalmex – akcesoria meblowe, Stowarzyszenie Metal Merge

PARTNERZY WYDARZENIA:

Stowarzyszenie Metal Merge, Qesa

V.A. Gallery Poland powstała aby promować polską sztukę współczesną. Jest naturalną kontynuacją działań Stowarzyszenia Metal Merge i stworzonego z jego inicjatywy salonu kulturalnego. W ofercie Galerii znajdują się zarówno dzieła uznanych już twórców, jak i prace młodego pokolenia dopiero rozpoczynającego swoją artystyczną drogę. Więcej na stronie: http://www.va-gallery.pl/

„MARIAŻ SZTUKI Z BIZNESEM” to cykl wydarzeń artystyczno-kulturalnych zainicjowanych ponad pięć lat temu przez firmę Metalmex oraz Stowarzyszenie Metal Merge. Ideą spotkań jest stworzenie platformy łączącej dwa różne światy: sztuki i biznesu. Odbywają się one we czwartki, na wzór Czwartkowych Obiadów organizowanych przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Obecnie głównym organizatorem spotkań jest V.A. Gallery Poland.

STOWARZYSZENIE METAL MERGE powstało by wspierać działalność artystyczną i przy pomocy sztuki konsolidować środowisko biznesowe. Więcej na stronie:

http://www.violart.pl/

x

Zobasz także

Jak Paderewski do Poznania

Liczni pasażerowie na poznańskim Dworcu Głównym PKP w Poznaniu byli w niedziele 15 grudnia, grubo ...