Juliisytaucje Grupa teatralnie i spektaklowo

W Klubie Dragon na ul. Zamkowej 3 w Poznaniu w piątek, 14 października 2011, o godz. 19.00 pokazany zostanie spektakl pt. ?Ptak niebiesko-zielono-biało-czerwono-różowo-czarny na srebrnym tle?. Ten projekt teatralny to nabywanie nowych umiejętności i korygowanie nieskutecznych zachowań, czyli tzw. teatralny coaching – doskonalenie własnych kwalifikacji pod kierunkiem trenera.

Klub Dragon

Projekt ma charakter eksperymentalny i polega na zastosowaniu techniki coachingu w pracy teatralnej. Intymna, osobista przestrzeń sceny zostaje oddana widzowi w postaci przefiltrowanej przez głowy i doświadczenia autorów scenariusza.

Informacje:
Scenariusz: Julia Szmyt i Kajetan Hajkowicz,
Reżyseria: Julia Szmyt,
Muzyka: Maurycy Zimmermann Mooryc,
Scenografia i kostiumy: Ilona Binarsch,
Aktorzy: Ewa Kaczmarek, Katarzyna Janaszczyk, Agnieszka Nowacka, Marianna Piskorz, Adam Leniec, Christos Leontis, Paweł Jerzy Bocian.

?Ptak”:
Nie jest to historią, ale próbą pokazania człowieka w trakcie opowiadania swojej historii i odkrywania, że ta nie należy do niego. Nie jest jego słowami, jego decyzjami, że każdy moment życia ma tło, które mało atrakcyjnie wygląda i nie stanowi naszej własności. Potrzeba uchwycenia tego, co w tym wszystkim istotne, rozpoczyna proces, w którym kolejne zdejmowane z siebie kłamstwa, stereotypy, formy zdają się kryć następne obrazy- a te niestety nie stanowią celu odkrycia.

Bilety:
10 zł.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...