Gruzja w „Głośnej”

W poniedziałek, 12 marca 2012 o godz. 18.00 w Kluboksięgarni ?Głośna?, która znajduje się na ul. Św. Marcin 30 w Poznaniu, odbędzie się spotkanie nt. Gruzji, czyli krainie winem i czaczą płynącej. A wiemy, że stamtąd pochodzi brytyjska piosenkarka, która w Wielkiej Brytanii mieszka od 9 roku życia i dlatego śpiewająca po angielsku, Katie Melua. Wstęp wolny.

Katie Melua

Gruzja to górska wspinaczka, która łączy się z nadmorskim relaksem. Podróż tam zawsze wspomagana jest dobrym gruzińskim alkoholem i niezwykłą gościnnością, którą spotkać można tylko w tej krainie. Na swoje opowieści o Gruzji, pełne uśmiechu, kolorów i przygód zaprasza wszystkich studentka Transportu Lotniczego, Zuza Bogucka.

Spotkanie to jest częścią programu prelekcji dotyczącego tematyki podróżniczej i rekreacyjnej, które organizuje Sekcja Turystyki i Rekreacji ?SKNG? UAM. Prelekcje te to opowieści i prezentacja zdjęć, a odbywać się będą mniej więcej co 2 tygodnie w ?Głośnej?. Na celu mają rozszerzenie wiadomości i wiedzy o różnych krajach i rodzajach rekreacji. Sekcja ?SKNG? ma nadzieję, że spotkania te, które prowadzą studenci i osoby spoza UAM-u, będą prawdziwą inspiracją do podróży.

Uwaga:
Wszyscy, którzy odbyli naprawdę fascynującą podróż albo zajmują się ciekawą formą rekreacji i chcieliby coś o tym powiedzieć w ?Głośnej?, proszeni są o kontakt: marzenakotarska90@gmail.com.

Organizatorzy:
Sekcja Turystyki i Rekreacji ?SKNG? UAM i kluboksięgarnia ?Głośna?.

Patronat medialny:
Radio ?Meteor?.

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...