Fort Fest Carnaval

Gdybyśmy mieli określić nad którym z projektów skupiamy się w tej chwili najbardziej, na pierwszym miejscu moglibyśmy postawić Fort Fest Carnaval. Idea imprez, zajmujących tereny klimatycznych pustostanów, militarnych budowli porozrzucanych w centrum naszego matczynego miasta jest nam szczególnie bliska.
Dlatego, bez dłuższego owijania w bawełnę zapraszamy Was w czerwcu, 2019 roku na tą superklimatyczną imprezę BE KOLEKTIV. Udowodniliśmy już na poprzednich edycjach, jak wdzięcznymi lokalizacjami są forty. Nasza inicjatywa została wyróżniona na 3. miejscu wśród najlepszych wydarzeń 2018, przez czasopismo Freshmag.
Obiecujemy, że tegoroczna edycja będzie czymś większym i lepszym, nastawionym na jakość muzyczną ale też audiowizualną oraz merytoryczną.
4 dni, 3 sceny. Na każdej całkowicie różnorodna muzyka, m.in techno, psytrance czy deep oriental, oraz dwa koncerty, w czwartek i niedzielę.

W czwartek koncert jednego z headlinerów, zespołu Kamp!

W piątek całonocny melanż w pięknej miejscówce – natura, rave w militarnych murach, lecimy zdecydowanie ciężej.

W sobotę, za dnia – warsztaty z produkcji muzycznej i live actu z samym Kalipo jako głównym wykładowcą oraz panel dyskusyjny poświęcony muzyce elektronicznej przy udziale znanych osób z środowiska organizacji eventowej.
Chcesz się czegoś dowiedzieć? Zamienić kilka słów, wymienić poglądami ? Ten dzień to prawdziwa uczta dla ducha fana elektronicznych kompozycji.

Wieczorem swoisty basen pięknych brzmień, w którym popływamy wszyscy – headlinerami będą Kalipo i Budakid!

Każdego dnia, jeśli tylko będziemy mieli ochotę odpocząć od tańca i muzyki – Short Waves Festival przygotują zestaw wspaniałych filmów i animacji.
Szczególy na epoznan.pl

x

Zobasz także

Jesienna nostalgia w Poznaniu

Jesień to moment wspomnień i refleksji. Chciałbym, byśmy zawsze pamiętali o tych, którym coś zawdzięczamy. ...