Ewa Bukowska dla dzieci

Ewa Bukowska przeczyta fragmenty autorskich opowiadań Przygoda słonia oraz Ja to ja, Ty to ty.Wstęp na bezpłatne zaproszenia do odbioru od 11 kwietnia 2015 r. w Bibliotece dla dzieci przy Al. Marcinkowskiego 23/24 oraz w CIM ul. Ratajczaka 44.
Ewa Bukowska Od czasu debiutu w filmie Kroll Władysława Pasikowskiego aktorka zagrała w kilkunastu filmach i serialach, a najważniejsze to Lato miłości Feliksa Falka i Wrony Doroty Kędzierzawskiej. Od 2013 r. można oglądać ją w roli Edyty w serialu M jak Miłość. Jest też producentką filmów Sukces i Blok.pl, scenarzystką i reżyserką filmu Powrót. W trakcie Bajecznej Niedzieli zaprezentuje fragmenty swoich opowiadań dla dzieci, o których sama tak mówi: Skąd się bierze mądrość? Zaczyna się od myślenia, czyli filozofowania. Filozofować, to trochę tak, jak marzyć, bujać w obłokach, a to dzieci potrafią najlepiej na świecie. Moje bajki to takie właśnie filozofowanie, w którym pomagają mi synowie ? Marcin i Szymon. To oni mnie inspirują i zadają mi pytania, na które próbuję odpowiadać za pomocą bajek. A nasz cel jest zawsze taki sam ? poszukiwanie prawdy.
19 kwietnia (niedziela), godz. 12.30 Biblioteka Raczyńskich, pl. Wolności 19, sala 1

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...