Zapisy na warsztaty taneczne

Startują zapisy na największą imprezę taneczną w Polsce ? Dancing Poznań 2015! W dniach od 22 do 29 sierpnia zespół Ewy Wycichowskiej zorganizuje znane tysiącom zwolenników tańca wydarzenie Dancing Poznań. Złożą się na nie XXII Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego i XII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca.
Zapisy na wydarzenie odbywają się drogą internetową i startują 15 maja o godz. 12.00. W tym roku w ramach XXII Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego zaplanowano zajęcia prowadzone w 40 technikach – od tańca współczesnego, przez balet, broadway jazz, hip-hop oraz pantomimę. W grafiku Dancing Poznań nie zabraknie warsztatowych nowości. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach z tańca miejskiego, modern jazz underground, świadomości ciała i tańca współczesnego na bazie stylu PTT. Po raz pierwszy na warsztatach pojawią się pedagodzy z nowojorskiego zespołu Battery Dance Company. Grupa ta poprowadzi m.in. Coaching Project zakończony otwartym pokazem. Odbędzie się również szereg warsztatów specjalnych przeznaczonych dla mieszkańców Poznania.
Na liście warsztatowych pedagogów pojawią się tancerze z takich krajów jak m.in. USA, Kuba i Niemcy. W Dancing Poznań może wziąć udział niemal każdy, nie ma ograniczeń dotyczących wieku, ani stopnia przygotowania ruchowego. Zajęcia odbywają się na trzech poziomach zaawansowania. Uczestnicy samodzielnie dokonują wyborów dotyczących techniki, pedagoga, grupy i godzin zajęć. Zapisy odbywają się wyłącznie drogą internetową i trwają do momentu wyczerpania limitu miejsc. Początek zapisów: 15 maja o godz. 12.00!

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...