Za kulisami kabaretu

Bohdan ŁAZUKA wystąpi w swoim benefisie w poznańskiej Scena na Piętrze na ul. Masztalarskiej 8 (tel. 61 852 88 33) w poniedziałek, 4 kwietnia 2011. o godz.19:00 w ramach cyklu ?Wieczór z Gwiazdą?. Ten wszechstronnie utalentowany aktor filmowy, teatralny, estradowy zabawi swoich wielbicieli i w ogóle wszystkich widzów pysznymi anegdotami i niezapomnianymi piosenkami.

BOHDAN ŁAZUKA
Absolwent warszawskiej PWST, uczeń Sempolińskiego i Rudzkiego. Znany z wielu filmów, zwłaszcza komediowych i muzycznych. Najbardziej kojarzony z komedią ?Nie lubię poniedziałku?. Wykonawca wielu przebojów, m. in.: ?Dzisiaj ,jutro, zawsze?:, ?Bo to się zwykle tak zaczyna? ?Bohdan ,trzymaj się?. Występował w legendarnym Kabarecie Starszych Panów, w wielu programach telewizyjnych, w teatrach: Współczesnym, Syrenie, Kwadracie i Komedii. Rozchwytywany przez reżyserów, kochany przez publiczność. Nazywany był polskim Frankiem Sinatrą. Dowcipny, elegancki, szarmancki, a kiedy trzeba ?Zimny drań?. Lekkoduch, który docenił wartość rodziny. Pewnie dlatego miał…cztery żony! Wciąż zastanawia się, dlaczego kobiety są tak atrakcyjne.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...