XII KLUSKA

We wtorek, 22 lutego 2011 o godz. 20:00 w zamkowym klubie Blue Note odbędzie się pierwsza odsłona XII KLUbowych Spotkań Kabaretowych, czyli podwójnej porcji wieczornych improwizacji kabaretowych, które są scenkami wymyślanymi ?na oczach? i przy współpracy publiczności przez TRUPĘ BEZ ZWŁOKI. Dzień później odsłona druga, czyli występ kabaretowy w formie stand-upu.


We wtorek, 22 lutego 2011 o godz. 20:00 ?KLUSKA

TRUPĘ BEZ ZWŁOKI tworzą młodzi poznańscy artyści kabaretowi:

  • Dorota i Jędrzej Godlewscy (kabaret Małże)
  • Tomasz Nowaczyk, Wojtek Kowalczyk, Maciej Morze (kabaret Czesuaf)
  • Maciej Nowakowski (kabaret Wyjście Ewakuacyjne)
  • Agata Poszwa (kabaret Krzesełko)
  • Łukasz Matuszewski i Artur Urban (kabaret Czołówka Piekła)
  • Maciej Tomków
  • Radosław Obrębowski (kabaret -6 dioptrii)
  • Szymon Łątkowski (kabaret Maszynowy)

W środę, 23 lutego 2011 o godz. 20:00 – STAND UP COMEDY

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. Jeden komik, jeden mikrofon i mnóstwo zabawy. W Polsce to nowość, która w zawrotnym tempie zyskuje popularność. Do grupy najlepszych polskich komików z pewnością należy właśnie ta trójka. Każdy jest inny, każdy porusza inne tematy, ale łączy ich jedno ? forma stand-upowa. Na scenie są sobą i opowiadają o tym, co ich dotyczy, denerwuje, cieszy. Nie potrzebują do tego rekwizytów. Wystarczy poczucie humoru, charyzma i bezpośredni kontakt z publicznością.

Abelard Giza
? człowiek zdolny. Wszystko, co robi jest po prostu świetne. Kabaret Limo, w którym jest liderem, czy też zrealizowane filmy, z których każdy staje się hitem na youtube.com. Jest również świetny w stand-upie. Nie boi się dotykać tematów ważnych.

Katarzyna Piasecka
? kobieta po trzydziestce, której ulubionym tematem stali się faceci. Z urokiem wytyka mężczyznom na przykład kulki ze skarpet porozrzucane po mieszkaniu. Jest obserwatorką życia codziennego. Wcześniej przez kilka lat związana ze sceną kabaretową, a teraz doskonale odnajdująca się na scenie stand-upowej.

Kacper Ruciński
? młody, zdolny komik pochodzący z Malborka. W 2009 i 2010 roku zdobył nagrody na wszystkich festiwalach, na których się pojawił. Kacper wie, co chce powiedzieć i robi to w sprytny i inteligentny sposób. Ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym.

Bilety:
25 zł – karnet na 2 dni
10 zł – bilet na Improwizacje (22.02.)
20 zł – bilet na Stand-Up (23.02.)

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...