Wystawa malarstwa intuicyjnego

W Galerii Polan Sto na osiedlu Polan oglądać można wystawę malarstwa intuicyjnego warszawskiej malarki Grażyny Sybirskiej-Wilk, a jest to kolorystka. Jej prace promieniują dobroczynną energią, uzdrawiają, pomagają w koncentracji i rozwijaniu zdolności paranormalnych. Wystawę można oglądać do 16 lutego 2011, w godz. 16.00 – 21.00.

Medytacja

W zależności od użytych barw działają pobudzająco, wyciszająco lub harmonizująco. Prace z przewagą błękitu, fioletu, czy bieli – uspokajają, synchronizują pracę obu półkul mózgowych, wprowadzają w stan alfa, poprawiają pamięć i koncentrację. Te z zielenią likwidują zmęczenie i wyciszają. Plamy czerwieni pobudzają energetycznie, mobilizują do działania. Natomiast wszelkie odcienie żółci zachęcają do nauki i pracy intelektualnej, wnoszą światło i poprawiają nastrój.

Anioł wspierający siły życiowe

Zresztą przekonajcie się sami odwiedzając Dom Kultury ,,Polan Sto?, gdzie zawisło kilkanaście prac malarki. Dłużej zatrzymacie wzrok na obrazie, który uzupełni wasze braki energetyczne. Podświadomość wybierze go sama.

Szczególnym tematem wybieranym przez Grażynę Sybirską-Wilk są anioły: ulotne, eteryczne i ledwie dostrzegalne ? jak przystało na stworzenia ,,nie z tego świata?. Pani Grażyna zaoferuje nam anioła wspierającego siły życiowe, bezpieczeństwo, fortunę, miłość, sukces, zdrowie, bądź dającego nadzieję. Są też anioły dedykowane konkretnym osobom.

Obrazy Grażyny Sybirskiej-Wilk – znanej terapeutki i medium – wiszą w wielu prywatnych domach oraz są prezentowane w galeriach. Rozjaśniają także wnętrza domów opieki, domów dziecka i rozmaitych ośrodków rehabilitacyjnych i relaksacyjnych. Pierwsze prace były tworzone dla konkretnych osób, które miały kłopoty zdrowotne. Potem Grażyna Sybirska-Wilk odważyła się malować swoje wizje. Tak powstawały obrazy oczyszczające ludzi i domy z negatywnych energii… Następnie pojawiły się obrazy do medytacji i obrazy energetyzujące. Wpisują się one bez wątpienia w nurt malarstwa intuicyjnego. Teraz ? zresztą nie po raz pierwszy ? zawitały do Poznania.

x

Zobasz także

Wszystko wiąże się z kobietą…

O doznaniach towarzyszących tworzeniu oraz co można wyssać z mlekiem matki rozmawiamy z rzeźbiarzem Antonim ...