W Ósmym Teatrze będą porywać

2, 3 i 4 marca 2012,zawsze o godz. 19.00 w Teatrze ósmego Dnia, który znajduje się w Poznaniu na ul. Ratajczaka 44, ?Teatr Porywacze Ciał? wystawiać będzie premierowe wersje spektaklu ?Zapis automatyczny”. Autorem jest Maciej Adamczyk. Spektakl jest jego drugim, po ?Very?, solowy projekt zrealizowany przez?Teatr Porywacze Ciał?.

Maciej Adamczyk:
Urodził się w roku 1972. jest aktorem, reżyserem, dramaturgiem, vice-prezesem, współtwórcą, Lubuszaninem, Polakiem i jeszcze długodystansowcem.

Fragment ?Zapisu automatycznego?:
?….Wszystko jest kwestią pragnień. Trzeba tylko wiedzieć czego się chce i na co ma się Wpływ. Człowiek jest tym czego może dokonać lub tym czego nie może dokonać. Jak będziesz oglądał tyle filmów co ja, to też czasem wyłowisz jakąś życiową mądrość. I co z tego, że żyjemy w świecie bydlaków? To niczego nie usprawiedliwia. Żebyśmy nie wiem ile mieli czasu do dyspozycji, to i tak nic nie możemy już zmienić. Można co najwyżej powalczyć o sensy i wybrać sposób tej walki. Możesz być bezwzględnie milczący i samotny jak strażnik Teksasu, albo wybrać inną drogę i przez całą resztę życia wycałować tyle dziewczyn ile się da. Podczas całowania wytworzy się w twoim ciele hormon szczęścia, spalisz nadmiar kalorii i bardziej się dotlenisz. Każdy kowboj będzie twoim kolegą, Dolly Parton skomponuje dla ciebie piosenkę, a DeLorean, którego będziesz prowadził z brawurą i polotem zawsze będzie miał pełny bak. Don?t you wanna??….

Bilety:
25 – normalny, 20 – ulgowy, 15 zł – grupowy (powyżej 10 osób, opiekunowie wstęp wolny). Rezerwacja biletów pod numerem tel. 61 855 20 86.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...