Uwiedzione tańcem

V.A. GALLERY POLAND zaprasza na wystawę prac Renaty Brzozowskiej, zatytułowaną ?UWIEDZIONE TAŃCEM? Bohaterką obrazów Renaty Brzozowskiej jest kobieta i zjawiskowość jej natury uchwycona w tańcu, będącego wielka pasją i miłością tej znanej i uznanej malarki.
Artystka zaprasza do ?krainy malarstwa powstałego pod wpływem zachwytu pięknem kobiety, która jest posiadaczką jedynej w swoim rodzaju wewnętrznej magii i siły.. ? Spotkaniu ze sztuką na najwyższym artystycznym poziomie, towarzyszyć będzie przepiękny śpiew poznańskiej wokalistka Katarzyny Mul, co zapewnia swoistą ucztę dla oczu uszu i umysłu.
Wystawa odbywa się w ramach cyklicznych spotkań ?Mariaż sztuki z biznesem? i pod egidą Stowarzyszenia Metal Merge i stworzonego z jego inicjatywy salonu kulturalnego oraz V.A.Gallery Poland i firmy METALMEX.
Wernisaż 23. kwietnia 2015, godzina 18.00, Sala Multiroom, Metalmex, ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo Kurator wystawy: Violetta Kowalczyk Oprawa muzyczna: Katarzyna Mul Wystawa potrwa od 23 kwietnia do 18 maja 2015 roku.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...