Ukochanie roślinek

Studio Teatralne BLUM zaprasza w sobotę, 23 października 2010 o godz. 10.00 na spektakl dla dzieci powyżej 3 roku życia, pt. „O byczku, który lubił kwiaty”.

Studio Teatralne Blum to nieinstytucjonalny, zawodowy teatr założony w roku 2003 przez Lucynę Winkel i Artura Szycha. W swoich działaniach kulturotwórczych łączy doświadczenia artystyczne (różnych dziedzin sztuki) i pedagogiczne. Adresuje swoje działania przede wszystkim do dzieci i młodzieży a ostatnio, jako jeden z pierwszych polskich teatrów, także do dzieci najmłodszych – tych do 3-go roku życia! Skupia wokół siebie liczne grono artystów związanych ze środowiskiem poznańskim (i nie tylko).

Od 2004 roku Studio Teatralne Blum istnieje również na arenie międzynarodowej uczestnicząc w projektach teatralnych i artystycznych oraz w festiwalach. Od momentu założenia zespół przygotował siedem autorskich przedstawień oraz uczestniczył w realizacji kilku międzynarodowych projektów teatralnych.

Teatr funkcjonuje pod patronatem Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Miejsce:
Ośrodek Kultury Wierzbak
ul.Wojska Polskiego 8.

Cena biletu:
15zł
12zł bilet opiekuńczy dla 2 os. dorosłych

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...