Styczeń w Beludze

Nowy rok przynosi wiele nowości w ofercie lokalu „Beluga sushi bar” mieszczącego się przy placu Cyryla Ratajskiego 10. Od nowego roku poza specjałami kuchni japońskiej zostaniemy poczęstowani także sporą dawką doznań wizualnych i słuchowych. To wszystko w związku z cyklem imprez, które mają na stałe wpisać się w to miejsce.

Już 10 stycznia o godzinie 18.00 zapraszamy wszystkich na wernisaż wystawy prac poznańskiego fotografa Marcina Kłusaka działającego pod pseudonimem Foliard. Artysta do tej pory zaistniał na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i w Europie. Oprócz uczty dla oka i podniebienia możemy liczyć również na ucztę muzyczną. W ramach wernisażu odbędzie się koncert zespołu Tuńczyk, którego współtwórcą jest Marcin Kłusak, grający w tym składzie na didgeridoo. Oprócz niego w składzie zagra również Zbigniew Iwicki (perkusjonalia) oraz Filip Postaremczak (kontrabas).

https://www.facebook.com/foliard
http://tunczyk.com/

31 stycznia swoje prace zaprezentuje fotograf Piotr Wojtasiak znany ze współpracy z wieloma poznańskimi muzykami. W czasie wystawy będziemy mogli obejrzeć zdjęcia około muzyczne, dokumentacje koncertów i życia codziennego artystów.

Do Belugi w tym dniu zawita również kolektyw DJ’ski SV8 Takeover. Na co dzień oscylujący wokół brzmień z pogranicza techno, house i garage. Tego wieczoru zaprezentują chillout’ową kombinację.

http://piotrwojtasiak.pl/
http://www.mixcloud.com/sv7takeover/

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...