Studenci otrzęsają się na WOW

Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski już po raz piąty wydarzą się w środę 5 października 2011 w różnych miejscach i o różnych godzinach. Imprezy symbolizują otrząśnięcie się przez studentów po przerwie wakacyjnej. To prawdziwy egzamin z imprezowania.

WOW! 2011 to już piąta, jubileuszowa edycja największej imprezy klubowej w historii Polski. Od 2006 r, studenci Warszawy i Wrocławia (od 2007 również Poznania) rozpoczynają rok akademicki w pełni imprezowym stylu, poprzez całonocną integrację klubową z śmietanką studenckiego towarzystwa.

WOW! tak się spodobało w stolicy i Wrocławiu, że rok później akcja odbyła się także w Poznaniu i Trójmieście, gdzie spotkała się z równie entuzjastycznym odbiorem wśród braci studenckiej. Druga edycja WOW! objęła łącznie już 49 klubów w 6 miastach (Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia oraz Sopot) i zrzeszyła ponad 28 500 polskich żaków. Równie wielkim hitem frekwencyjnym okazały się WOW! 2008 i 2009, które już na trwałe wpisały się w kalendarz roku akademickiego tych miast.

W tym roku WOW ma na celu powtórzyć sukces artystyczny i klimatyczny imprezy. Znowu będzie się działo! Wśród artystów w Poznaniu wystąpią: Kumka Olik, Blady Kris, Dj Trakmajster, Magnificent Muttley i Zgon na Parkiecie. Szczegóły znaleźć można na stronie:
http://www.wielkieotrzesiny.pl/.

Bilet wstępu na Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski umożliwia wstęp do wszystkich klubów, biorących udział w WOW i udział we wszystkich akcjach towarzyszących. W dniu imprezy (środa 5 X 2011) będzie do niego dołączona specjalna niezrywalna opaska na rękę, która przy wchodzeniu do klubu będzie służyła jako karnet wstępu. Bilet WOW to jednocześnie studencka karta zniżkowa Student Deal warta 20 zł, którą można używać także po imprezie. Dzięki karcie Student Deal można korzystać z całej masy atrakcyjnych zniżek w Poznaniu! Ceny:

  • 12 zł przedsprzedaż;
  • 15 zł w dniu imprezy (w kasie każdego z klubów) z legitymacją studencką;
  • 20 zł w dniu imprezy bez legitymacji, również dla nie-studentów.
x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...