Spotkanie z autorem „Filmu i mody”

We wtorek, 31 maja 2011, o godzinie 19.00 w Księgarni Bookarest w Atrium Starego Browaru na ul. Półwiejskiej 32 (tel. 61 859 60 22) odbędzie się spotkanie z prof. Markiem Hendrykowskim, autorem książki ?Film i moda? oraz kuratorem cyklu projekcji filmowych w ramach Art & Fashion Festiwalu, który nazywa się AFF inMotion.

Książka powstała jako rezultat współpracy Autora z organizatorami Art & Fashion Festiwal. Dlatego w spotkaniu promocyjnym udział weźmie także Barbara Metelska, kurator Festiwalu i równocześnie Dyrektor Marketingu i PR Starego Browaru.
Prof. Hendrykowski pisze we wstępie do swojej książki: Film i moda są jak stare dobre małżeństwo, (…) a wzajemna fascynacja, która [je] niegdyś połączyła, nie przemija i odradza się ciągle na nowo. To one właśnie i ich relacja są tu głównymi bohaterami, podobnie jak pozostają tematem mini wykładów prof. Hendrykowskiego, które od kilku lat wygłasza on przed projekcjami filmowymi w ramach październikowego Festiwalu.
Książka ?Film i moda? porządkuje wykłady i uzupełnia je o nowe wątki, dzięki czemu z pewnością spodoba się ona zarówno widzom cyklu AFF inMotion, jak i tym, którzy do tej pory nie mieli przyjemności usłyszeć Profesora.

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...