Spotkanie w kinie

Dzisiaj, w środę 14 grudnia 2011, o godz. 20.00 w kinie Malta Charlie&Monero, które mieści się w podwórzu na ul. Rybaki 6a (tel. 61 8772495, kom. 605474499) odbędzie się spotkanie z niesamowitym, aspirującym do kabaretu literackiego, przedsięwzięciem muzyczno-literackim pn. ARTENGROUND. Swoją premierę miało ono w styczniu tego roku.

ARTENGROUND
Trzy razy już prezentował napisane przez siebie piosenki i teksty, nie stroniąc od inspiracji utworami mistrzów: Juliana Tuwima, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego czy Wisławy Szymborskiej. Jednak to, co najbardziej charakterystyczne dla zespołu to fakt, że każdy jego widz jest tu równocześnie gościem i współtwórcą przedstawienia. ARTENGROUND zaprasza publiczność do tworzenia. Były już: zabawa w pisanie ?wagoników poetyckich?, odczytywanie impresji zainspirowanych wylosowanymi słowami, układanie wspólnie ?miłosnego pasjansa?. Nikt nie wychodzi ze spotkania z pustymi rękami. Każde ma swój temat. Nie inaczej będzie i tym razem – teraz powszechnie myśli się o gwiazdkowych prezentach. Również ARTENGROUND chce dać swoim widzom prezent, zaPREZENTuje się więc z jak najlepszej strony.

Ludzie ARTENGROUND-u
Są to bluesmenka, studenci polonistyki, aktor, ludzie radia, jazzmani, czarne głosy. Na co dzień pracują w rożnych miejscach, ale co jakiś czas, schodzą do swojego ?artystycznego podziemia?, by bawić się sztuką ? słowem, poezją i muzyką, dać pocieszenie, nadzieję i zabawę swoim słuchaczom.

Bilety:

6 zł.

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...