Spektakl z kanapą dla dwóch

W poznańskim ?Moim Teatrze?, który znajduje się na ul. Gorczyczewskiego 2 (tel. 502 68 58 87) w piątki, 16 i 30 grudnia 2011, zawsze o godz. 19.00 będzie można znowu zobaczyć przedstawienie pt. ?Arka, czyli dwoje na kanapie?, którym ?Mój Teatr? rozpoczął swoją działalność artystyczną. Dyrektorem, autorem przedstawienia, reżyserem i scenografem jest Marek Zgaiński.

Historia:
Jest to historia pary dorosłych, wykształconych ludzi, mieszkających wspólnie, nie posiadających dzieci. Skoro nie mają dzieci, to może powinni mieć psa? Albo jakieś inne zwierzę, albo parę innych zwierząt? Może jest to próba odpowiedzi na pytanie ile zwierząt zmieści się w standardowym M4, i czy będzie to więcej, czy mniej od tych, które Noe wziął na arkę. Może jest to przewrotna gra konwencją teatru w teatrze, gdzie do końca nie wiadomo, czy ogląda się scenę żywcem jak z telewizyjnego serialu, czy podsłuchuje prywatne rozmowy aktorów. Może wynika z tej sztuki jakaś głęboka prawda, a może nie.

Bilety:
25 zl w teatrze przed spektaklem. Możliwa jest też ezerwacja:
biuro@mojteatr.pl lub tel. 668 85 64 44.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...