Rambo w Pictusie

Kultowy już film pt. ?Rambo: Pierwsza krew? będzie można zobaczyć 18 i 30 listopada 2011, o o godz. 20. 00 w poznańskim kinie Orbis Pictus, które mieści się na ul. Bułgarskiej 19 (przy Stadionie Miejskim na narożniku przy ul. Ptasiej). Rambo ma być kuracją w trybie zaawansowanym na jesienną deprechę, która szczególnie silnie atakuje w listopadzie.

Książka Davida Morrell?a ?Rambo: Pierwsza krew?.

Seanse filmu?Rambo: Pierwsza krew? wcale nie będą zwykłymi seansami. Pierwszych 10 osób które zjawi się na każdym z seansów dostanie od kina w prezencie książkę Davida Morrell?a ?Rambo: Pierwsza krew?.

Uwaga:
Za każdym razem seanse poprzedzone będą prelekcją Tomasza Żaglewskiego, doktoranta w Zakładzie Badań nad Kulturą Filmową i Audiowizualną Instytutu Kulturoznawstwa UAM. Jego zainteresowania koncentrują się wokół zagadnień cyberkultury, nowych mediów oraz historii i teorii kultury popularnej. Jest wielkim fanem Johna Rambo.

Bilety:
Normalny: 12 zł, a dla osób w kapeluszach, na rowerze lub umalowanych w barwy wojenne, a ewentualnie z czerwoną opaską (a la Rambo) na czole bilet specjalny:
10 zł.

Film ?Rambo: Pierwsza krew? był już wyświetlany w celach terapeutycznych 8 listopada 2011.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...