PTAAAK zaprasza

W nowo pozyskanym miejscu, czyli GNIEZDZIE PTAKA w bistro Tulipan przy pl.Wielkopolskim 2a organizujemy spotkania artystyczne. W środy spotykają się ludzie ze środowiska poznańskiej kultury – literaci, malarze, muzycy,animatorzy kultury etc. W najbliższą środę 8 stycznia o godz.18.00 zamierzamy, aby wieczór był wspomnieniowy i w pewien sposób zdominowany przez – urodzonego 8 stycznia Elvisa Presleya.
Będzie prezentacja klipów, filmów, występy piosenkarzy na żywo etc. Pragnę także już przedstawić program na najbliższy kwartał bieżącego roku,nie tylko w GNIEZDZIE PTAKA,ale i w miejscach przychylnych działaniom na rzecz kultury.
29 stycznia o godz.18.00 w GNIEZDZIE PTAKA koncert piosenki autorskiej w wykonaniu Jana MUFKI Błaszczaka. 1 lutego godz.18.10 kolejna audycja na żywo RANDEZ VOUS O 6.10 z udziałem solistów i zespołów wykonujących repertuar z lat 60-tych. 5 lutego godz.18.00 GNIAZDO PTAKA – Dwaj panowie M.Koncert Mariusza Mańczaka i Janusza Musielaka. 15 lutego godz.19.00 w bistro Savoy PTAKOWY FIVE. 16 lutego godz.16.00 w kościele p/w Wszystkich Świętych ul.Grobla Duszpasterstwo Środowisk twórczych obchodzić będziemy Urodziny Niemena.Muzycy zagrają,wokaliści zaśpiewają,aktorzy wyrecytują,poeci zaprezentują swoje wiersze,malarze namalują,co niektórzy wspominać będą spotkania ze śp. Czesławem itp. 19 lutego godz.18.00 w GNIEZDZIE PTAKA powspominamy semantycznie i muzycznie Czesława Niemena Wydrzyckiego. 22 lutego w Ab Ovo kolejne spotkanie muzyczne,audycja RANDEZ VOUS O 6.10 na żywo. 5 marca godz.18.00 GNIAZDO PTAKA koncert muzyki filmowej w wykonaniu Mniszki Brodnicy i Romualda Andrzejewskiego. 19 marca godz.18.00 GNIAZDO PTAKA prezentacja grupy poetyckiej Na krechę. 22 marca w Ab Ovo audycja na żywo RANDEZ VOUS o 6.10. Pragnę zaznaczyć,że oprócz koncertu biletowanego w Filharmonii Zielonogórskiej na pozostałe imprezy w/w wstęp jest (do)wolny. Z poZDROWIEniami, Krzysztof Wodniczak

x

Zobasz także

ICH CZWORO Gabrieli Zapolskiej

26 maja w Teatrze Wielkim podwójna dawka spektaklu „Ich czworo” w reżyserii Jerzego Stuhra. Na ...