Prezenterki i prezenterzy RTV

Odbył się pierwszy zjazd Szkoły Prezenterek i Prezenterów Radiowo-Telewizyjnych. Było super! Przeprowadzaliśmy wywiady na żywo, czytaliśmy radiowy serwis informacyjny i pogodę oraz informacje dla kierowców. Dodatkowo mieliśmy dużo ćwiczeń przed mikrofonem z czytania trudnych zwrotów (np. W czasie suszy suchą szosą Sasza szybko szedł.I cóż, że ze Szwecji. Zmiażdż dżdżownicę. Nielojalna Jola. Lulaj Jolu lalę. Wyindywidualizowaliśmy się z rozentuzjazmowanego tłumu, który entuzjastycznie oklaskiwał przeliteraturalizowaną i przekarykaturyzowaną sztukę. Rozrewolwerowany rewolwer rozrewolwerował się.)
Uczyliśmy się równiez umiejętności komunikacyjnych, zadawaia pytań i udzielania odpowiedzi oraz stawialiśmy pierwsze kroki w występowaniu przed kamerą. W związku z tym, że zima zaskoczyła wszystkich klimatem niemal subpolarnym, parę osób zapisanych na pierwszą edycję nie mogło dojechać.
Zastanawialiśmy się długo co z tym fantem zrobić. W końcu postanowiliśmy, że pierwszy zjazd, pierwszej edycji odbędzie się jeszcze raz 20-21 lutego, a co za tym idzie – w dalszym ciągu jest możliwe przystąpienia do naszej szkoły od pierwszych zajęć! OTO WARUNKI współpracy: Udział jednej osoby w zajęciach rocznej Szkoły Prezenterek i Prezenterów Radiowo ? Telewizyjnych kosztuje 650 zł miesięcznie (brutto). Roczna nauka obejmuje łącznie 10 zjazdów, 1 raz w miesiącu ? soboty i niedziele, łącznie 20 dni po 8 godzin = 160 godzin. Cena obejmuje: comiesięczne materiały szkoleniowe, śniadania, obiady oraz przerwy kawowe, zajęcia z najlepszymi nauczycielami emisji głosu i dykcji, wiele godzin warsztatu przed mikrofonem i kamerą, wizyty w studiu radiowym i telewizyjnym, zajęcia ze znanymi aktorami, lektorami oraz ludźmi na stałe związanymi z Radiem i Telewizją oraz certyfikat ukończenia rocznej Szkoły Prezenterek i Prezenterów Radiowo-Telewizyjnych Cena nie obejmuje: – dojazdów uczestników na szkolenie i powrotów do domu – noclegów (możemy zorganizować je za dopłatą) W przypadku chęci rozpoczęcia nauki w naszej szkole prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia (przesyłamy w załączniku), ponieważ na jego podstawie będziemy mogli przygotować dla Państwa umowę. Nasi Główni Nauczyciele Prowadzący zajęcia: Stanisław Mąderek Piotr Balicki Aleksandra Kamińska Przemysław Ślużyński Katarzyna Szober-Pawletta Beata Płuciennik Miejsca odbywania zajęć: – Sala szkoleniowa w Hotelu Dorrian*** http://www.dorrian.pl/ – MM Studio w Poznaniu mmstudio.com.pl – wizyty w studiach telewizji TVP Poznań oraz WTK – wizyty w studiach radiowych

x

Zobasz także

15. MFF WATCH DOCS

Od 20 do 25 października we Wrocławiu odbywać się będzie się 6. American Film Festival. ...