Polska Platforma Tańca 2010

7 października 2010 rusza tegoroczna odsłona platformy tanecznej. Spektakle będą się odbywać w CK „Zamek” i w Starym Browarze.

Platforma Tańca to prezentacja najciekawszych spektakli tanecznych, które powstały w ostatnich dwóch latach. W CK „Zamek” i w Starym Browarze zobaczymy 13 spektakli (wyselekcjonowanych przez eksperckie jury z 60 nadesłanych propozycji) oraz program towarzyszący.

Wszystkie spektakle Polskiej Platformy Tańca 2010 są otwarte dla publiczności. Nie ma przedsprzedaży biletów. Wejściówki w cenie 5 zł (Polski Teatr Tańca 10 zł) będzie można nabyć na godzinę przed każdym spektaklem w miejscu prezentacji.

W tym roku Polska Platforma Tańca, impreza, która odbywa się cyklicznie, co dwa lata, będzie miała miejsce w dniach 7-10 października 2010. Projekt powstał z doraźnej potrzeby prezentacji osiągnięć polskiego tańca współczesnego w kraju i za granicą. Organizatorami są Centrum Kultury ZAMEK oraz Art Stations Foundation (mająca swoją siedzibę w Starym Browarze). Dlatego programowi prezentacji towarzyszyć będą merytoryczne rozmowy o kondycji tańca współczesnego – panele dyskusyjne, warsztaty i spotkania z zagranicznymi gośćmi.

Szczególowy program:
www.polskaplatformatanca.pl

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...