O złym tygrysie

Dlaczego złym? Jeśli zgubiłbyś coś, zły na pewno też zły byś się zrobił. Jutro, w sobotę 1 października 2011, o godz. 17.00 w Dom Kultury Dąbrówka, które znajduje się na os. B. Chrobrego 117 w Poznaniu (tel. 61 822-38-33) Studio Teatr Castingowy mplusm pokarze swój spektakl dla dzieci pt. ?JAK TYGRYS SWOJE CĘTKI ZGUBIŁ?.

Historia:

Wartka akcja spektaklu oparta jest o przygody Tygrysa, który postanawia odciąć się od swoich przyjaciół. Wchodzi w układ z Kocicą Nieznośnicą, wymienia swoje tygrysie prążki na cętki i… staje się okropny… Na szczęście – jego przyjaciela są zdecydowani zrobić wszystko, żeby mu pomóc. A Tygrysek – obserwując ich postawę zaczyna doceniać wartości, z których wcześniej tak łatwo zrezygnował. Czy jednak uda mu się zgubić cętki i odzyskać swoje tygrysie prążki?

Baśniowa sceneria, przepiękne kostiumy, humor, grana na żywo muzyka i ekspresywna gra aktorska, a także interakcje z Małymi Widzami, którzy muszą pomagać czwórce przyjaciół – pozwalają przenieść się Dzieciom do Krainy Baśni i wziąć udział w intrygującej akcji.

Występują:

  • Tygryska Ogryzka – Anna Hojka
  • Tygrysek Ogryzek – Filip Mettler
  • Królewna Mirabelka – Michalina Mazurek
  • Żółw Leopard – Kuba Unolt
  • Kocica Nieznośnica – Dagmara Kapczyńska
  • Kotka Trzpiotka – Sara Malińska

Dodatkową atrakcją spektaklu jest spotkanie dla Dzieci z bohaterami bajki.

Bilety:

10 zł dzieci, 12 ? dorośli.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...