O Poznaniu na Zamku

W sobotę, 16 kwietnia 2011, o godz. 18.00 w Holu Balkonowym Centrum Kultury Zamek w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 80/82, odbędzie się ilustrowany pokazem slajdów wykład Macieja Szymaniaka pt. ?Niewidzialne czyli o tym, czego nie zauważamy?. Będzie to kolejne spojrzenie na architektoniczno-urbanistyczną historię miasta. Wstęp wolny.

Wykłady ?O Poznaniu? dotyczą naszego miasta. Można na nich popatrzeć trochę inaczej na miasto, poznać artystów, architektów i urbanistów, którzy je tworzyli, ale przede wszystkim zwrócić uwagę na miejsca i budynki, które zasługują na przypomnienie. Wykłady odbywają się w jedną sobotę każdego miesiąca.

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...