O historii Poznania

W MUZEUM HISTORII MIASTA POZNANIA, czyli w mieszczącym się w Poznaniu na Starym Rynku 1, w ratuszu, oddziale Muzeum Narodowego można zobaczyć pokaz multimedialny pt. ?Kronika oswobodzenia Poznania – rok 1945 ? Zbigniewa Zielonackiego?. Wyświetlają go w każdy wtorek i czwartek kwietnia, czyli jeszcze dziś, 19, ale także 21, 26 i 28 o godz. 10.00 i 13.00.

Muzrum Historii Miasta Poznania

Fotografie Zbigniewa Zielonackiego to przejmujący dokument zniszczenia naszego miasta. Skonfrontowany on został z współczesnymi zdjęciami Starego Miasta, Chwaliszewa, Ostrowa Tumskiego, Cytadeli oraz najważniejszych ulic, placów i budynków śródmieścia.

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...