Najlepsze Polskie Filmy 2011

W piątek, 27 stycznia 2012, o godz. 22.00 w Multikinach: ?Malta? na ul. Abpa. A. Baraniaka 8 (tel. 61 624 09 10) i ?Stary Browar? na ul. Półwiejskiej 32 (tel. 61 624 13 10) w Poznaniu, rozpocznie się kolejny Nocny Maraton Filmowy: ENEMEF: ?Najlepsze Polskie Filmy 2011?. Maraton ten dowodzi tego tylko, że z roku na rok z polskim kinem jest coraz lepiej.

W repertuarze Maratonu znalazły się cztery filmy wobec których nie można pozostać obojętnym, w tym dwa pokazy specjalne – premierowy i przedpremierowy! Wszystkie one zostały obsypane nagrodami na festiwalach i zdobyły zarówno uznanie krytyków, jak i widzów. Pokazane zostaną:

  • ?Róża? – specjalny pokaz PRZEDPREMIEROWY;
  • ?Rzeź? – specjalny pokaz TYDZIEŃ PO POLSKIEJ PREMIERZE;
  • ?Wymyk?;
  • ?Sala samobójców?.


Bilety:

Od 25 zł są już do nabycia w kasach kina.

Uwaga:

Dokładny repertuar dla każdego z kin oraz pełny cennik biletów znajduje się na stronie: www.enemef.pl. Można tam głosować na kolejność emisji filmów i na repertuar kolejnych ENEMEF-ów, a także zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEF-ach mailem i/lub SMSem oraz wygrać nawet zniżkę na bilet.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...