Każdy człowiek ma dwa końce

Nowy spektakl w wykonaniu Studia Teatru Castingowego mplusm będzie można zobaczyć na Scenie Babiarnia w Piątkowskim Centrum Kultury Dąbrówka w Poznaniu na osiedlu Bolesława Chrobrego 117 w piątek, 28 października 2011, o godz. 19.00. Przedstawienie będzie pilotem nowego serialu teatralnego. Zostanie w nim wykorzystana muzyka Krzysztofa Spychały ?BRAINFREEZER?.

Każda rodzina skrywa tajemnice, o których mówi się tylko szeptem lub w ukryciu. Każda rodzina przeżywa swoje dobre i złe chwile. Ale nie w każdej rodzinie dzieją się rzeczy, o których Wam się nawet nie śniło. Schizofreniczna matka, tajemniczy ojciec i adoptowana córeczka Luiza to rodzina, o której nie rozmawia się przy popołudniowej herbatce.

PILOT SERIALU
POD PRZEŚCIERADŁEM kryje się intymny świat. Czasami jak dzieci zamyka się oczy, chowa się tam gdzie nikt nie widzi, bo wtedy, wierzy się, znikają wszystkie problemy.
Jednak nie zawsze jest tak pięknie….
Czego boi się nastoletnia Luiza? Można wejść pod prześcieradło i przekonać się samemu.

Wstępują:
Córeczka Luiza ? Krysia Kacała,
Matka ( głos) ? Marta Garczyńska.
oraz
Ciotka Zuzanna ? Joanna Maciaszczyk,
Pani Wachowicz ? Maria-Magdalena Magiera,
Wymarzony Chłopak ? Filip Mettler.

Bilety:
5 zł plus wygodna poduszka, bo WSZYSCY BĘDĄ SIEDZIEĆ POD PRZEŚCIERADŁEM.
:))

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...