"Co się komu śni"

V.A. Gallery Poland zaprasza na wystawę, która przeniesie Was do świata marzeń sennychJeżeli poszukujesz skupienia w kontemplacji, piękna i zachwytu dla twego ducha, odczuwasz potrzebę obcowania z kulturą i sztuką współczesną z najwyższej półki, masz ochotę spędzić wieczór w towarzystwie ciekawych ludzi, którzy znaleźli się tu z podobnych powodów - to idealnym miejscem będzie na wernisaż wystawy "Co się komu śni" Hanny Styczyńskiej.

Artystka opowiada o kobiecie w sposób subtelny i wyrafinowany, a jej obrazy przedstawiają sceny z pogranicza snu i jawy. Odbiorcę przenoszą w świat marzeń sennych, gdzie może odetchnąć i napawać się pięknem malarstwa nasyconego delikatnym światłem i spokojem oddanym w pracach przez Hannę Styczyńską.

   W swoich obrazach sięga również po inne tematy, by przekonać się o tym co ją inspiruje zapraszamy do udziału w wystawie. Wystawa odbywają się w ramach cyklu "Mariażu sztuki z biznesem" i jest jednym z wydarzeń sezonu artystycznego w V.A. Gallery Poland. Wernisaż: 7 czerwca 2018, godzina 18.00, Sala Multiroom, Metalmex - akcesoria meblowe, ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo Komisarz wystawy: Violetta Kowalczyk Organizatorzy: V.A. Gallery Poland, Metalmex - akcesoria meblowe, Stowarzyszenie Metal Merge Partnerzy wydarzenia: Stowarzyszenie Metal Merge, Qesa Foto: Hanna Styczyńska: "Halo, to ja" Technika: olej na płótnie Format: 80×100 cm
Ppatronat medialny: biuletyn.poznan.pl i portal pokulture.pl
Data: 01.06.2018, godzina: 09:44:00.