Fantastyczne CZYTATY

Bibliotek Raczyńskich zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu CZYTATY. Tym razem gościem specjalnym będzie Marcin Mortka – pisarz fantasy, autor książek dla dzieci i dorosłych, m.in. lubianej serii młodzieżowej "Dom pod pękniętym niebem" i "Przygód Tappiego".

Czy wyobraźnia jest tym samym co fantazja? Czym jest baśń, literatura fantasy i fantastyka? Jak tworzy się nowe światy i co czyta autor piszący fantastyczne opowieści?
       Spotkanie poprowadzi Remigiusz Koziński – od wielu lat związany z poznańskimi mediami, z wykształcenia zootechnik, z zamiłowania czytelnik i autor książkowego bloga.
      Po Czytatach zostańcie w bibliotece! Zachęcamy do założenia karty i uzyskania tajnego dostępu do bibliotecznej bazy oraz odkrywania wśród regałów wielu baśniowych światów. Przygotowaliśmy literackie ściągi, które pomogą zorientować się w labiryncie tytułów.
CZYTATY: Fantastyczne opowieści Gość specjalny: Marcin Mortka Prowadzenie: Remigiusz Koziński 21 października 2017 (sobota) godz. 12.00 Biblioteka Raczyńskich, pl. Wolności 19, sala 1
Data: 18.10.2017, godzina: 10:46:18.