ZAMKOWE LATO DLA DZIECI

Wakacje to dobry czas na bajki, przygody, niezwykłe historie i barwne opowieści. Wszystkie dzieci, te najmłodsze i odrobinę starsze, zapraszamy na spektakle teatralne. Najbliżej teatru będziecie w kameralnej Scenie Nowej. TEATR NA DOTYK opowie historie o zapobiegliwym zajączku, zaczaruje światłem, co wszechświat wypełnia, a na koniec zdradzi myśli małego chłopca mieszkającego samotnie na planecie.

W TEATRZE NA DUŻY WYMIAR,
 
w Sali Wielkiej, będą rozbrzmiewać: opowieści zapisane w piosenkach o rozbrykanym i gorącym imbryku, historie o przygodach Piotrusia Pana i niesamowitego słonia Elmera oraz bajki o magicznej i spełniającej życzenia lampie Aladyna.
KINO NA DYWANIE,
 to seans dla każdego, to historyjki o zabawnych perypetiach malutkich mieszkańców naszych domów zwanych Niedoparkami. Lato to również świetna okazja do eksperymentowania, tworzenia i zrobienia czegoś z niczego, poznawania swoich talentów i możliwości, odkrywania nowych pasji i nowych światów. Wszystkie dzieci ciekawe i chętne do działania, lubiące kreatywnie pracować i tworzyć zapraszamy na warsztaty. Będziemy bawić się sztuką, siłować z formą i materią, poznawać i odkrywać samych siebie. Nasze twórcze spotkania będą pełne: bajek, plastyki, muzyki, ruchu, tańca, historii zapisanych na taśmach celuloidowych, porzuconych opowieści, tajemnic ukrytych w starych fotografiach oraz obrazów światłem malowanych.
Szczegółowy program imprez na stronie CK Zamek
Data: 06.07.2017, godzina: 08:46:00.