Fotopoznaniacy w Ogrodzie Botanicznym

W sobotę, 23 lipca 2011, o godz. 12.00 w Botaniku w Poznaniu odbędzie się, organizowana przez Akademię Fotografii, akcja ?Fotopoznaniacy?. Przy Pawilonie Ekspozycyjno-Dydaktycznym stanie stanowisko fotograficzne. Będzie tam profesjonalny sprzęt oraz fotografowie czekający na pytania. W tym rodzinnym spotkaniu dużą atrakcją dla dzieci będzie możliwość spotkania clownów. Wstęp wolny.

W ramach akcji ?Fotopoznaniacy? będzie można samemu zrobić zdjęcie swojemu partnerowi czy dziecku, a nawet je wydrukować. Dorośli zabiorą ze sobą pamiątki fotograficzne, dzieci ? radosne wspomnienia.
Wydarzenie ma charakter rodzinny. Pokazuje, że bycie twórczym, to znakomity pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Praca z bliskimi nad stworzeniem wspólnego portretu pozwoli odkryć piękno rodzinnych relacji ? zachęcają do przyjścia organizatorzy. Akcja rozpocznie się w samo południe i potrwa cztery godziny.

Fotograficzne wydarzenie nie zakończy się w lipcu. Akademia Fotograficzna planuje jesienią ją powtórzyć. A finałem będzie wystawa w przestrzeni Poznania, na której zaprezentowane zostaną prace wykonane podczas wszystkich sesji miejskich.

Więcej informacji udzielają:

1. Agnieszka Niezgoda
agnieszka.niezgoda@akademiafotografii.pl
601 381 103

2. Anna Misztak
a.misztak@imbiria.com
502 251 821

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...