Film z muzyką znowu w Muzie

W sobotę, 22 stycznia o godz. 20.00 do bardzo popularnego horroru pt. ?Noc żywych trupów? zagra na żywo zespół The Washing Mashine.


?Noc żywych trupów?
to historia o pozornie spokojnej wycieczce w rodzinne strony. Barbara i Johnny nie wiedzą jednak, że w chwili, gdy zdecydowali się odwiedzić grób rodziców Amerykę lat 60. opanowały zombie. Aby przeżyć kolejny dzień musiały znaleźć świeże, ludzkie mięso. Dla Johnny?ego, powalonego na ziemię przez pierwszego żywego trupa wycieczka skończyła się równie szybko jak się zaczęła. Barbara znajduje schronienie w opuszczonym domu, do którego wkrótce docierają, szukając bezpiecznego miejsca, przypadkowi ludzie. Ludzie nie byli jednak jej jedynymi gośćmi tej nocy.


The Washing Machine
? zespól grający alternatywnego rocka kojarzonego ze sceną indie. Podczas Jarocin Festiwal 2009 zespół odebrał nagrodę za ?pomysł na piosenki i stworzenie podczas krótkiego setu fajnej festiwalowej atmosfery?.

Skład:

  • Łukasz Drewniak – gitara/wokal
  • Krzysztof Drewniak – bas
  • Mariusz Boczkowski – gitara
  • Robert Boczkowski – perkusja/wokal
x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...