Dźwięczne „Grajkółko”

W sobotę i niedzielę, 29 i 30 października 2011, o godz. 10.30 i 12.00 w Centrum Kultury Zamek na ul. Święty Marcin 80/82 w Poznaniu, a dokładnie w Sali pod Zegarem (nr 213, II piętro), dzieci będą mogły obejrzeć spektakl teatralny i w sposób interesujący, pogodny, pełen radości poszukać odpowiedzi na pytanie: gdzie się schował dźwięk?

Akcja spektaklu rozgrywa się na środku sali, mali widzowie wraz z rodzicami otaczają scenę. Dzieci jak zawsze podczas przedstawień dla najnajmłodszych siedzą bezpośrednio przed aktorami, nie oddziela ich żaden podest, wszystko rozgrywa się niemalże na dotknięcie rączki.

W ostatniej części przedstawienia na sali robi się ciemniej, pojawiają się płomyki. Niektóre dzieci mogą być lekko zaniepokojone tą sytuacją, jednak w trakcie przedstawienie rodzic zawsze może być bezpośrednio przy dziecku i wspólnie z nim przyglądać się tym nowym doznaniom.

Informacje:
Scenariusz i reżyseria: Beata Bąblińska, Monika Kabacińska
Tekst: Malina Prześluga
Współpraca artystyczna: Bogdan Żyłkowski
Scenografia i kostiumy: Elżbieta Cios, Małgorzata Dyjak
Flet poprzeczny: Sylwiana Firin – Gramowska
Wykonanie: Beata Bąblińska, Monika Kabacińska

Bilety:
22 zł osoba dorosła, dzieci wstęp wolny.
Ewentualna rezerwacja: 61-6465260.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...