Dziwna para w Teatrze Muzycznym

W niedzielę, 3 października 2010, w godz. 18.00 i 21.00, w Teatrze Muzycznym będzie można zobaczyć specjalny spektakl z udziałem głównych bohaterów popularnego serialu RANCZO.

Lubiący uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i bałaganiarz Oskar Madison, korzysta z uciech życia tak intensywnie, że doprowadza tym do rozstania z żoną. Zyskuje tym samym więcej czasu na swoje różnorakie zainteresowania, między innymi na cotygodniowe partie pokera z przyjaciółmi. Wśród nich jest zdeklarowany domator, pedant, czyścioch, hipochondryk i histeryk, Feliks Ungar. W trakcie pewnego pokerowego wieczoru wychodzi na jaw, że również małżeństwo Feliksa rozpadło się. Oskar martwi się, o Feliksa, by ten nie popełnił jakiegoś głupstwa, dlatego proponuje mu by u niego zamieszkał.. Dwa diametralnie różne charaktery znajdą się pod jednym dachem- przyjaźń zostanie wystawiona na ciężką próbę…co z tego wyniknie?

Obsada:
Artur Barciś
Cezary Żak
Katarzyna Żak
Violetta Arlak
Dariusz Kwaśnik
Piotr Skarga
Wojciech Wysocki

Bilety:
Kosztują 105 zł

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...