Dzień Zwierzaka

Dnia 4 czerwca 2011, w godz. 11.00-14.00 w Osiedlowym Domu Kultury ?Słońce? na Os. Przyjaźni 120 w Poznaniu (tel. 61 630 32 68) po raz drugi już odbywać się będzie tzw. ?Dzień zwierzaka?, podczas którego bohaterami będą, jak łatwo można się domyślic, zwierzęta. Adresaci wydarzenia to nie tylko właściciele zwierzaków, bowiem zaproszeni są również, a może przede wszystkim, „główni bohaterowie” – czyli zwierzaki duże i małe – które będzie można przyprowadzić do ODK „Słońce”. Wstęp wolny.
Impreza odbędzie się na terenie przez Domem Kultury. Każdy, kto przyjdzie ze swoim pupilem będzie miał możliwość skorzystania z darmowej porady specjalistów, którymi będą:

  • Lekarz weterynarii- Sylwia Łata: odpowie na pytania dotyczące zdrowia, profilaktyki, odpowiedniej diety i właściwej higieny zwierząt domowych.
  • Dyplomowany Zoopsycholog- Dariusz Szelest: Przewodniczący Komisji Etyki Zawodowej w Polskim Stowarzyszeniu Zoopsychologów , specjalista od relacji człowiek – zwierzę towarzyszące. Jego zadaniem jest usuwanie lub redukcja niepożądanych, czy niepokojących zachowań zwierzęcia.
  • Wykwalifikowany treser pozytywny metody naturalnej- Mirella Konieczna- specjalista w dziedzinie szkolenia psów, odpowie na pytania dotyczące posłuszeństwa zwierząt.

Celem imprezy będzie także edukacja w zakresie opieki nad zwierzętami . Jeśli więc chcesz zrozumieć zachowanie swojego zwierzaka, poznać tajniki zdrowego trybu życia zwierząt domowych, dowiedzieć się, czy warto sterylizować zwierzęta oraz jak pomóc im żyć długo i szczęśliwie- zabierz swojego zwierzaka, przyjdź z nim do ODK ?Słońce? i zapytaj! To jedyna taka okazja.

Uwaga!
Podczas imprezy planowany jest także pokaz umiejętności psów policyjnych. Poza tym portal poKULTURE.pl ponownie patronuje temu wydarzeniu.

x

Zobasz także

ICH CZWORO Gabrieli Zapolskiej

26 maja w Teatrze Wielkim podwójna dawka spektaklu „Ich czworo” w reżyserii Jerzego Stuhra. Na ...