Doświadczenia w „Cafe Misja”

W środę, 28 marca 2012, o godz. 20.00 w kawiarni misyjnej ?Cafe Misja? Poznaniu na ul. Gołębiej 1 (tel. 61 415-14-43), odbędzie się pokaz filmu ?The Human Experience?. Później natomiast w Sali Kongresowej Uniwersytetu Medycznego na ul. Przybyszewskiego 37 miejsce mieć będzie spotkanie-debata z jego twórcami: Jeffreyem Azizie i Charlesem Kinnane III.

Pokaz filmu i debatę wspólnymi siłami zorganizowały: ?Fundacja Więcej Poznania? i ?Cafe Misja?.

Historia:
Dwójka młodych przyjaciół (Jeff i Michael) wybiera się w podróż, która na zawsze odmieni ich życie. Rozpoczynają oni poszukiwania odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące człowieka: „Po co żyję?, Kim jestem?, Kim jest człowiek?”. Najpierw zamieszkują z bezdomnymi w slumsach Nowego Jorku. Potem jest Peru, Afryka i praca z chorymi na AIDS i z dziećmi ulicy. Jest to dla nich i dla wszystkich dość niecodzienne doświadczenie. Dlatego właśnie film ?The Human Experience? porusza serca i umysły tysięcy widzów na całym świecie. Pokazuje ponadto, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli tylko ma się choć odrobinę wiary w siebie i w innych ludzi. Można wówczas pokonać wszelkie losowe przeciwności i problemy.

Patronat honorowy:

Prezydent Miasta Poznania i Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Bilety-cegiełki:
W przedsprzedaży: 35 zł normalne i 25 zł dla uczniów i studentów. natomiast w dniu pokazu: 35 zł i 45 zł.
Do kupienia w: ?Cafe Misja?, CIM-ie i kinie ?Apollo?.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...