Dla kogo Dziennikarskie Koziolki

„Dziennikarskie Koziołki” są szczególną nagrodą, bo wyróżnienia przyznają… dziennikarze. Nie jest ważne w jakiej redakcji ktoś pracuje, w jakim jest stowarzyszeniu, kto go poleca. Liczy się osobowość, styl i charakter, jego praca, która nadaje dziennikarstwu status zawodu zaufania publicznego.
Oceniany jest profesjonalizm i przestrzeganie etycznych kanonów. Taka Nagroda Główna oraz Wyróżnienia dla dziennikarzy i redakcji, a także seniora zawodu będą wręczane pierwszego dnia wiosny -w piątek 20 marca 2015 r. o godz. 18.30 w poznańskiej kawiarni Nasz Klub przy ul. Woźnej 10. Wręczymy również Nagrodę im. Zdzisława Beryta – poznańskiego publicysty zmarłego w lutym 2008 r. Nagroda jest przeznaczana dla dziennikarza zajmującego się szeroko pojętą sferą kultury na łamach prasy, w radiu, telewizji, internecie bądź w innych mediach. W imieniu Kapituły Nagród, którym jest Zarząd Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP serdecznie zapraszam na tą uroczystość. Bardzo proszę o przekazanie tego zaproszenia Koleżankom i Kolegom. Ze względów organizacyjnych proszę też o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 16 marca.

x

Zobasz także

15. MFF WATCH DOCS

Od 20 do 25 października we Wrocławiu odbywać się będzie się 6. American Film Festival. ...