Ciuchciomiś stołowy

W niedzielę, 12 lutego 2012, dwukrotnie, bo o godz. 10.30 i 12.00 w sali 218 poznańskiego Centrum Kultury Zamek, znajdującego się na ul. Święty Marcin 80/82 teatr ?Atofri? wystawi swój spektakl pt. „Stół – ciuchcia – miś”. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które zobaczą w nim domek lalek, jadącą ciuchcie, tańczące misie i niesforne piłki.

„Stół – ciuchcia – miś”
Jest to spektakl teatralno-muzyczny, w którym w czarodziejskim pokoju zabawki będą zmieniać się jak w bajkach. Kolorowe klocki natomiast ułożą się w dziecięce opowieści. spektakl zrealizowano dzięki zaangażowaniu Poznańskiej Fundacji Artystycznej, Centrum Kultury ?Zamek? i Miasta Poznań. Jego premiera odbyła się w listopadzie 2008 roku.

Informacje:
Scenariusz, reżyseria, choreografia: Beata Bąblińska, Grażyna Walerych i Monika Kabacińska
Współpraca artystyczna: Bogdan Żyłkowski
Scenografia i kostiumy: Agnieszka Gierach
Muzyka: J.S.Bach, E.Gołubiew, G.Walerych, M.Musorgski, E.Satie, T.Sudnik, A.Wójciński
Występują: Grzegorz Babicz i Marcin Wichrowski
Obsługa techniczna / światła: Beata Bąblińska, Monika Kabacińska

Bilety:

Dzieci wchodzą bezpłatnie, dorośli natomiast płacą 22 zł., a dostępne są w kasie CK Zamek codziennie w godzinach 11-19, rezerwacje natomiast możliwe są pod numerem: 61 64 65 260.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...