Blumowe pudło

W najbliższą niedzielę, 12 lutego 2012, aż dwukrotnie, bo o godz. 10.00 i 11.30 w Ośrodku Kultury ?Wierzbak? na ul. Wojska Polskiego 8 w Poznaniu dzieci najmłodsze – te w wieku od roku do lat pięciu – będą mogły obejrzeć spektakl, przygotowany specjalnie dla nich, zatytułowany „Pudełko” w wykonaniu Studia Teatralnego ?Blum?.

?Pudełko?

Ono wcale nie jest najmłodszym opakowaniem ? premiera tego autorskiego przedstawienia dla dzieci najmłodszych odbyła się4 czerwca 2007 roku w ramach Biennale Sztuki dla Dziecka. Zamknięta niedostępna przestrzeń prowokuje i budzi ciekawość. Jest jak prezent, który chcielibyśmy jak najszybciej rozpakować. Jak wiele tajemnic może pomieścić ograniczone sześcioma ścianami pudełko? Maluchy wybiorą się w podróż do krainy wyobraźni, która powstanie na ich oczach jako efekt wspólnej zabawy. W przedstawieniu pobawią się wspólnie z aktorami kolorami, dźwiękami i otaczającą nas przestrzenią.

Bilety:
Dzieci płacą 15zł. Natomiast bilet opiekuńczy dla 1-2 osób dorosłych kosztuje 12zł.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...