Apartamenty Wakacyjne w Starym Browarze

Od dzisiaj, czyli od piątku 27 maja 2011 w Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar w Poznaniu już po raz drugi gości Wystawa Deweloperów. Tym razem zaprezentowane będą apartamenty wakacyjne.

Wakacyjna edycja Wystawy Deweloperów odbędzie się w prestiżowym wnętrzu Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar w terminie 27. 05-09. 06. 2011 r. Zostanie usytuowana w pasażu nowej części Browaru. Ta nowatorska forma prezentacji w galerii handlowej przedstawi inwestycje w górach, nad morzem, na Mazurach. W czasie 2-tygodniowej ekspozycji, przez 7 dni w tygodniu i 12 godzin dziennie będzie można poznać oferty firm: Wechta, URBANO Inwestycje, Burco Development, Agencji Mienia Wojskowego, Mielno Holding, Golfproperies – Osiedle golfowe, Qualia Development (dawniej PKO BP Inwestycje), ARNA, Zdrojowa Invest, J&P, czy Atrium Apartamenty.

Wystawa deweloperów stwarza szanse zarówno inwestorom jak i osobom poszukującym lokali wakacyjnych na własne potrzeby i w celach zarobkowych. Prezentacja w okresie trwania wystawy umożliwia około 600 tys. kontaktów (Stary Browar odwiedza w ciągu miesiąca średnio 1,2 mln osób).

Organizatorem wystawy jest agencja DS Media przy współpracy z wydawnictwem GREMEDIA prowadzącym poznański Salon Mieszkaniowy. To już drugie tego typu przedsięwzięcie. Po raz pierwszy prezentacje deweloperów gościły w Starym Browarze w drugiej połowie marca. Wówczas pokazywano inwestycje mieszkaniowe. Ekspozycja spotkała się wówczas z bardzo żywym odbiorem.

Więcej o nowej wystawie na stronie www.wystawadeweloperow.pl.

x

Zobasz także

Wszystko wiąże się z kobietą…

O doznaniach towarzyszących tworzeniu oraz co można wyssać z mlekiem matki rozmawiamy z rzeźbiarzem Antonim ...