15 raz Noc Kina

Już 6 czerwca br. we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się 15. edycja Nocy Kina! Poprzednie imprezy gromadziły pond 20 tysięcy widzów. O tym, czy ta również będzie miała równie wysoką frekwencję dowiemy się 6 czerwca, gdy kinomani zawitają do wszystkich, trzydziestu jeden kin na terenie całej Polski.
Już 6 czerwca jubileuszowa 15. edycja Nocy Kina w kinach sieci Multikino! 6 czerwca sieć kin Multikino zaprasza do udziału w 15. edycji Nocy Kina, podczas której z jednym biletem kinomani będą mogli przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksów i oglądać najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy. Od 23.00 do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą komedie, dramaty, kino akcji, klasyki kina w odnowionej wersji cyfrowej (?Egzorcysta?, ?Mechaniczna Pomarańcza?). W repertuarze Nocy Kina specjalnie z okazji obchodów 25-lecia Wolności znajdą się wyjątkowe seanse ?PL.FREEDOM?, które zostały objęte Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas wydarzenia 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami. Repertuar Multikino Poznań 51, Multikino Poznań Malta – ?Non-stop? – ?Need for Speed? – ?Wilk z Wall Street? – ?Witaj w klubie? – ?Grand Budapest Hotel? – ?Sekretne życie Waltera Mitty? – ?Wszystko co kocham? – ?Beats of Freedom? – ?Egzorcysta? – ?Mechaniczna pomarańcza? Multikino Stary Browar – ?Non-stop? – ?Need for Speed? – ?Labirynt? – ?Wyścig? – ?Grand Budapest Hotel? – ?Last Vegas? – ?Wszystko co kocham? – ?Wałęsa. Człowiek z nadziei? – ?Egzorcysta? – ?Mechaniczna pomarańcza? Ceny biletów: – Normalny : 20 zł – Facebook: Cena specjalna ? 18 zł ? oferta ograniczona ilościowo – Bilet grupowy (powyżej 15 os.): 16 zł Dla klientów Orange, Multikino przygotowało specjalna ofertę na zakup 2 biletów w cenie 1 na Noc Kina. W celu skorzystania z promocji, należy postąpić dokładnie jak podczas akcji ?Środy z Orange? . Po wysłaniu SMS-a o treści NOC pod numer 241, klienci otrzymują w odpowiedzi kod uprawniający do odebrania 2 biletów na Noc Kina w cenie 1. Promocja trwa do 6.06.2014r. włącznie. Deezer to międzynarodowy serwis muzyczny oferujący niezwykłe i zindywidualizowane doświadczenia muzyczne dla ponad 32 milionów użytkowników w ponad 180 krajach na świecie. Teraz we współpracy z Multikinem, oferuje swoje usługi zupełnie za darmo przez okres dwóch miesięcy dla wszystkich, którzy pojawią się 6 czerwca na 'Nocy Kina’. Przyjdź do Multikina i odbierz swój unikalny kod i skorzystaj z oferty serwisu Deezer. Bilety już w sprzedaży!

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...