XIV Kluska

Kabaret Małże i Studenckie Stowarzyszenie Aktywności Kulturalnej SSAK zapraszają na XIV KLUSKĘ (KLUbowe Spotkania KAbaretowe), która odbędzie się w poniedziałek, 18 kwietnia 2011, o godz. 20.00 w zamkowym klubie Blue Note w Poznaniu przy ul. Kościuszki 76/78 (tel, 61 657 07 77). Podczas wieczoru improwizacji kabaretowych będzie można zobaczyć IMPROWIZOWANY POJEDYNEK KABARETOWY.

W poniedziałek będzie można oglądać prawdziwe kbaretowe improwizacje dwóch kabaretów: „Trupy Bez Zwłoki” oraz „Szamotuł-Wronek-Krzyżu”.

1. „TRUPĘ BEZ ZWŁOKI” tworzą młodzi poznańscy kabareciarze, znani publiczności z poprzednich wieczorów: Dorota i Jędrzej Godlewscy (kabaret Małże); Maciej Nowakowski (kabaret Wyjście Ewakuacyjne); Agata Poszwa (kabaret Krzesełko); Łukasz Matuszewski i Artur Urban (kabaret Czołówka Piekła); Maciej Tomków; Radosław Obrębowski (kabaret -6 dioptrii), Szymon Łątkowski (kabaret Maszynowy).
2. „SZAMOTUŁY-WRONKI-KRZYŻ”, to doświadczeni kabareciarze, wywodzący się z takich kabaretów, jak Czesuaf czy Adin. Grupa Improwizująca „SZAMOTUŁY-WRONKI-KRZYŻ”składa się z: Barbary Tomkowiak, Andrzeja Piątka, Krzysztofa Kiełpińskiego, Tomasza Nowaczyka, Wojciecha Kowalczyka i Macieja Morze.

Na oczach widzów, w oparciu o ich sugestie, rodzić się będą improwizowane skecze i piosenki. To publiczność napisze scenariusz tego wieczoru!

Wstęp:
10 zł
Do nabycia w klubie Blue Note i tuż przed występem.

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...