Występ bez cenzury

W poznańskim klubie Blue Note na Zamku przy ul. Kościuszki 76/78 (tel. 61 851 04 08) w środę, 22 lutego 2012, o godz 20.00 odbędzie się niecodzienny występ niecodziennej trójki artystów. Będzie to typowy stand-up, a do tego nie będzie w nim absolutnie żadnej cenzury. Wydarzenie zatytułowane bowiem jest: STAND-UP – BEZ CENZURY.

Wystąpią:

  • Abelard Giza to człowiek zdolny, wszystko wychodzi mu idealnie ? np. jest liderem kabaretu ?Limo?, robi filmy-hity na youtube.com. Poza tym to świetny artysta w stand-upie. Nie boi się bowiem dotykać tematów trudnych i tym samym ważnych.
  • Katarzyna Piasecka jest kobietą po trzydziestce, której ulubionym tematem są faceci. Z prawdziwym urokiem wytyka mężczyznom różne ich słabostki i przywary, np. kulki ze skarpet porozrzucane po mieszkaniu. Obserwuje życie codzienne. Przez kilka lat, u progu swej kariery zawodowej, związana była z kabaretem. W tej chwili doskonale odnajduje się na scenie stand-upowej.
  • Kacper Ruciński to młody i zdolny komik pochodzący z Malborka. W latach: 2009 i 2010 zdobył nagrody na wszystkich festiwalach, na których się pojawiał. Wie bowiem, co takiego chce powiedzieć i zawsze mówi w sprytny i inteligentny sposób. Ceniony jest zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym.

Bilety:

25 zł – miejsca siedzące,
20 zł ? wejściówki.

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...